In kader van het project “Als ik jou was” (een samenwerking tussen Boerenbond, AVBS, Florall en 10 siertelers) organiseren we een webinar rond “Onderhandelen”. Het project focust op hoe u zich als sierteler beter kunt inleven in uw klant.
Tijdens deze sessie wordt kort en bondig geduid hoe je uw onderhandelingspositie als aan- of verkoper kan versterken. Hoe kan je ervoor zorgen dat je het meeste haalt uit een onderhandeling met een klant, wat zijn belangrijke elementen om op voorbereid te zijn?
Programma
DONDERDAG 11 JUNI - 20u00
Inleiding project “Als ik jou was” - Miet Poppe (AVBS)
Onderhandelen kan je leren - Philip Meyers (expert onderhandelen)
Afsluiting voorzien om 21u30. Mis deze kans niet om uw onderhandelingstechnieken te versterken!
Als antwoord op een vraag die Ruben Van Gucht in de podcast Boer&Bondig beantwoordde, laat Tanja Van Poecke recht vanuit het hart zien hoe zwaar, onzeker en passioneel landbouw echt is.
De 44ste Dag van de Landbouw bracht sfeer, verhalen en verbinding op het terrein. Beleef de leukste momenten mee en ontdek in deze nieuwe Boer&Bondig-podcast wat dit bijzondere landbouwmoment zo uniek maakte.
Het verzameldecreet Omgeving-Landbouw versoepelt de bijstelling van omgevingsvergunningen. Adviesinstanties zullen sneller de milieuvoorwaarden kunnen bijstellen. De VMM kan het voorwerp en duur bijstellen in functie van de Kaderrichtlijn Water.
Vanaf september zamelt AgriRecover opnieuw lege verpakkingen in. Voor NBGM is er in 2026 geen ophaling: die kan pas in 2027 weer, dus bewaar ze intussen correct in het spuitlokaal.
FOD WASO verduidelijkt de regels: bedrijven zonder personeel hoeven voor stagiairs en duaal leren niet langer aan te sluiten bij een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk.
Landbouweducatie laat kinderen de sector van dichtbij beleven en vergroot begrip en draagvlak voor de landbouw van morgen. Ontdek hoe boeren hun verhaal kunnen delen met scholen en jongeren.
DVE-toeslagen voor melkvee en vleesvee, die de Universiteit Wageningen maandelijks berekent, stijgen terug en bereiken hun hoogste peil sinds eind 2024, net als de energieprijzen. Wat kunnen we verwachten?
De nieuwe perenoogst komt volop op de markt, met een duidelijk onderscheid tussen kleine en grotere maten. Kleine peren vinden moeilijk afzet door een overaanbod na een droge zomer. Bij appelen komt het seizoen stilaan op gang, met een vlotte start voor Elstar en correcte prijzen voor Delbare.