Krijg toegang tot diepgaande analyses, historieken en seizoensinvloeden voor jouw sector. Deze informatie is enkel beschikbaar voor ingelogde leden van Boerenbond.
Tijdens het pluimveesymposium op de Agridagen voorzagen Alex Janssen (Vepymo) en Wouter Wytynck (Boerenbond) het panel en het publiek van een aantal prikkelende inzichten. Welke antwoorden bieden we op de uitdagen die de sector heeft?
Alex Janssen is verkoopleider bij Vepymo en kent als Nederlander zowel de Belgische als Nederlandse pluimveesector. Hij ziet ook hoe er in Nederland topbedrijven worden uitgekocht om...
Een onaangekondigde update van de stikstoftools kan landbouwers met lopende vergunningsaanvragen plots boven de drempel van 0,025% duwen. Boerenbond vraagt duidelijkheid en rechtszekerheid.
Voor Patrick en Chiel Lemahieu-Ameloot begint een teeltplan niet bij de hoogste opbrengst, maar bij bodem, rotatie en wat hun bedrijf aankan. Ontdek hoe ze rekenen met gemiddelden én ruimte laten voor onzekerheid.
Boerenbond heeft een aantal bedenkingen bij de nitraatresiducampagne die momenteel aan de gang is. We zoomen dieper in op de landbouwcijfers en gaan op zoek naar de lievelingskost van de Vlaming.
Ontdek in onze economische sectoroutlook pluimvee hoe Boerenbond en KBC samen hun gemeenschappelijke economische kennis toegankelijk maken voor leden en klanten. Een beknopte webinarvideo voor en op maat van onze braadkippenhouders.
Op de Vlaamse Carbon Farming Dag in Lennik ontdekten landbouwers, onderzoekers en bedrijven hoe levende bodems, nieuwe technologie en samenwerking carbon farming vooruit kunnen helpen.
Meer dan 200 lokale mandatarissen volgden Boerenbonds webinar over het BRV. Ontdek waarom we hen vroegen landbouw een volwaardige plek te geven in het Vlaamse ruimtelijk beleid.
Hoop op herstel van de graanhandel via de Zwarte Zee drukt de tarwe- en maïsprijzen. De markt blijft volatiel zolang de situatie rond Oekraïense export onzeker is.