qfsd
04 apr

“Betrek boeren van bij het begin bij het ontwikkelen van innovaties”

Op 2 en 3 april verzamelden Franse en Belgische onderzoekers en bedrijven voor de Agrifood Summit op het ILVO in Melle.
Koeweidehof
04 mrt

Europees Commissarissen bezoeken melkveebedrijf

Jessika Roswall en Christophe Hansen op het Koeweidehof
Het bezoek kadert in de EU-strategie voor bio-economie die de Europese Commissie later dit jaar zal lanceren.
Rupelstreek trip
26 feb

Landbouwverbreding, iets voor jou?

Op 19 maart lanceren we een handige gids voor boeren die willen starten met hoevetoerisme. Ervaren ondernemers delen hun succesverhalen. Inschrijven kan tot en met 10 maart.
Ursula
31 jan

Landbouw kijkt uit naar Europese plannen voor een sterkere economie

Minder regels en administratieve lasten, lagere energieprijzen, meer innovatie en steun voor hoogtechnologische ontwikkelingen als AI,... De Europese Commissie heeft woensdag haar plannen voor de komende vijf jaar uit de doeken gedaan om de stagnerende Europese economie te versterken te midden van wereldwijde concurrentie.
Pluktuin
25 jan

VLAM brengt tulpen naar de stad in pluktuin

Bekijk het fotoverslag
Op 25 januari werden 100.000 Vlaamse tulpen geplukt in Antwerpen
dfd
23 jan

Hoe bepaal je welk gewas je opneemt in je rotatie?

De CropExplore for Farmers-tool bundelt uitgebreide informatie over meer dan 200 landbouwgewassen, inclusief inhoudsstoffen en toepassingen.
Marina Luc
23 jan

“De gesprekken in de stal zal ik het meest missen”

Luc en Marina nemen afscheid van landbouweducatie
“Gelukkig kunnen we ons de komende jaren, samen met dochter Jirca, blijven focussen op onze teambuildingactiviteiten.”
fvf
16 jan

Samenwerken rond eiwitrijke gewassen

Ontmoet op 6 februari partners die je kunnen helpen bij de teelt van eiwitrijke gewassen voor humane consumptie.
Korte Keten Logistiek
16 jan

Doe mee aan de Cera Korte Keten actie

Boost je zichtbaarheid en bereik nieuwe klanten. Schrijf je in vóór 31 januari 2025 voor de Lekkers uit je Buurt-actie!
waterbuffels pixabay
Members only
15 jan

Hoe bang moeten we zijn van mond-en-klauwzeer?

Met de vondst van mond-en-klauwzeer (MKZ) in Oost-Duitsland, is het virus na lange tijd opnieuw in de EU teruggevonden.