Krijg toegang tot diepgaande analyses, historieken en seizoensinvloeden voor jouw sector. Deze informatie is enkel beschikbaar voor ingelogde leden van Boerenbond.
De vakgroepvergadering van 2 juli vond plaats op het bedrijf van de familie Vanderstraeten-d’Hertefelt in Merchtem, waar ze de inhoudelijke vergadering combineerden met een bedrijfsbezoek.
Bart en Marijke baten een melkveebedrijf uit met een 200-tal koeien. Ze bouwden het de voorbije jaren uiten zetten sterk in op arbeidsbesparing via mechanisatie. Melkrobots, een automatisch voersysteem en boxstrooiselinstallatie...
Ontdek op 28 oktober in Hasselt hoe melkveebedrijf Vandebrouck slimmer omgaat met energie. Laat je inspireren door praktijkvoorbeelden over energiebeheer, hernieuwbare energie en batterijen.
Begrotingsbesprekingen in Vlaanderen en federaal mogen landbouw niet verzwakken. Boerenbond vraagt bescherming van investeringssteun, innovatie en werkbare regels voor toekomstgerichte landbouw.
De Raad van State bevestigt dat de erkenning van Nationale Parken Vlaanderen op zich geen directe juridische gevolgen heeft voor landbouwers of grondgebruikers. Latere maatregelen kunnen wel afzonderlijk worden aangevochten.
RE-Greenhouse helpt glastuinbouwers de juiste energiekeuze maken voor hun serre. Ontdek welke hernieuwbare oplossing technisch en economisch past bij jouw bedrijf, met persoonlijke begeleiding.
RAMBO toont hoe innovatie voor emissiereductie sneller naar de veehouderij kan. Ontdek de belangrijkste inzichten uit drie jaar onderzoek, praktijkproeven en debat tussen Vlaanderen en Nederland.