qfsd
04 apr

“Betrek boeren van bij het begin bij het ontwikkelen van innovaties”

Op 2 en 3 april verzamelden Franse en Belgische onderzoekers en bedrijven voor de Agrifood Summit op het ILVO in Melle.
Vlif innovatie
21 mrt

Deadline VLIF innovatie: wil je nog hulp bij nalezen?

VLIF-innovatieaanvragen moeten vóór 3 april binnen zijn. Wil je je dossier laten nalezen? Bezorg het ons snel!
Koeweidehof
04 mrt

Europees Commissarissen bezoeken melkveebedrijf

Jessika Roswall en Christophe Hansen op het Koeweidehof
Het bezoek kadert in de EU-strategie voor bio-economie die de Europese Commissie later dit jaar zal lanceren.
campagnebeeld.jpg
26 feb

Boerenbond voert actie tegen zonnepanelen op landbouwgrond

Zonnepanelen op onverharde oppervlakten kunnen voor Boerenbond enkel als er een landbouwtechnische meerwaarde is voor de landbouwproductie op de betreffende percelen.
cartoon
24 feb

Landbouw opnieuw aantrekkelijk maken

De Europese Commissie bracht vorige week haar ‘Visie voor Landbouw en Voedsel’ uit. Die moet de landbouw- en voedingssector aantrekkelijk, competitief, weerbaar, toekomstgericht en eerlijk of rechtvaardig maken.
Clarinval peren
Members only
11 feb

Landbouw als strategische sector in het federaal regeerakkoord

236 dagen na de verkiezingen is ook de federale regering gevormd. David Clarinval blijft minister van Landbouw, wat voor de nodige continuïteit zorgt. Na de Vlaamse regering erkent nu ook de federale regering “landbouw als strategische sector voor onze economie”.
ddf
06 feb

Coöperatief ondernemen: ouderwets of trendy?

Alles draait rond de missie.
State of the union Marc Ballekens
Members only
31 jan

Farm, baby, farm

Marc Ballekens blikte in zijn jaarlijkse 'state of the union' vooruit op landbouwjaar 2025.
bg
16 jan

Inspiratietoer korte keten verkoop

Bezoek drie Nederlandse bedrijven met een uniek franchiseconcept. Schrijf in vóór 30 januari!
Korte Keten Logistiek
16 jan

Doe mee aan de Cera Korte Keten actie

Boost je zichtbaarheid en bereik nieuwe klanten. Schrijf je in vóór 31 januari 2025 voor de Lekkers uit je Buurt-actie!
gele erwt
10 jan

Arvesta investeert fors in verwerking gele erwt

Met investering van meerdere miljoenen in een innovatieve eiwitinstallatie wil Arvesta teelt van gele erwt versnellen.