CAG Ultima
30 apr

Project Water & Land wint cultuurprijs Ultima

Het Centrum Agrarische Geschiedenis (CAG) heeft de Ultima 2024 gewonnen in de categorie Roerend en Immaterieel Erfgoed.
kippen
28 apr

De markt: pluimvee

De stemming op de braadkippenmarkt blijft goed. Het aanbod is goed verteerbaar voor de slachterijen.
hnhn
01 apr

De markt: pluimvee

Het aanbod is ietwat gestegen, maar dat blijkt momenteel geen probleem te zijn, gezien de slachterijen de extra kippen goed kunnen gebruiken.
Vlif innovatie
21 mrt

Deadline VLIF innovatie: wil je nog hulp bij nalezen?

VLIF-innovatieaanvragen moeten vóór 3 april binnen zijn. Wil je je dossier laten nalezen? Bezorg het ons snel!
kip
03 mrt

De markt: pluimvee

Het aanbod van braadkippen is niet voldoende om de marktvraag te lenigen. De slachthuizen kunnen extra kippen gebruiken, maar deze zijn momenteel redelijk schaars in de markt.
Rupelstreek trip
26 feb

Landbouwverbreding, iets voor jou?

Op 19 maart lanceren we een handige gids voor boeren die willen starten met hoevetoerisme. Ervaren ondernemers delen hun succesverhalen. Inschrijven kan tot en met 10 maart.
t-shirt
Members only
25 feb

Vrijwilligers van onschatbare waarde

De eerste week van maart is de week van de vrijwilliger. Boer&Tuinder sprak met drie vrijwilligers over hun engagement.
Ontmoeting Ceyssens-Hansen
24 feb

Focus op toekomstgerichte competitiviteit en oplossingen

Sinds de boerenprotesten van vorig jaar pleitten wij bij Europa voor een Farmers’ Deal.
hnhn
03 feb

De markt: pluimvee

Er is een goede vraag naar levende kippen, terwijl het aanbod wat opdroogt. Daardoor kunnen de slachterijen de aangeboden vleeskippen goed gebruiken en hier en daar worden extra kippen gevraagd.
State of the union Marc Ballekens
Members only
31 jan

Farm, baby, farm

Marc Ballekens blikte in zijn jaarlijkse 'state of the union' vooruit op landbouwjaar 2025.
Korte Keten Logistiek
16 jan

Doe mee aan de Cera Korte Keten actie

Boost je zichtbaarheid en bereik nieuwe klanten. Schrijf je in vóór 31 januari 2025 voor de Lekkers uit je Buurt-actie!