Boer zkt toerist
20 mrt

Boer zkt toerist: hoevetoerisme als groeikans

De digitale brochure ‘Boer zoekt Toerist’ dient als praktisch draaiboek voor land- en tuinbouwers die de stap naar hoevetoerisme willen zetten.
Rupelstreek trip
26 feb

Landbouwverbreding, iets voor jou?

Op 19 maart lanceren we een handige gids voor boeren die willen starten met hoevetoerisme. Ervaren ondernemers delen hun succesverhalen. Inschrijven kan tot en met 10 maart.
dfd
23 jan

Hoe bepaal je welk gewas je opneemt in je rotatie?

De CropExplore for Farmers-tool bundelt uitgebreide informatie over meer dan 200 landbouwgewassen, inclusief inhoudsstoffen en toepassingen.
Marina Luc
23 jan

“De gesprekken in de stal zal ik het meest missen”

Luc en Marina nemen afscheid van landbouweducatie
“Gelukkig kunnen we ons de komende jaren, samen met dochter Jirca, blijven focussen op onze teambuildingactiviteiten.”
fvf
16 jan

Samenwerken rond eiwitrijke gewassen

Ontmoet op 6 februari partners die je kunnen helpen bij de teelt van eiwitrijke gewassen voor humane consumptie.
Legendary
21 okt

Werksessie kostprijs eiwitrijke gewassen

Op 7 november bespreken we de productiekosten en verkoopwaarde van gewassen als veldbonen, gele erwt en kikkererwt.