hnhn
09 apr

Invoer stalregister teruggedraaid

VLM heeft gisteren via de berichtenbox aan alle landbouwers gemeld dat vanaf nu alle dieraantallen per stal minstens maandelijks moeten bijgehouden worden. De Vlaamse overheid wil de stalemissies beter in kaart brengen, zodat ze gerichte maatregelen kan nemen om stikstofemissies te verminderen.

Boer zkt toerist
20 mrt

Boer zkt toerist: hoevetoerisme als groeikans

De digitale brochure ‘Boer zoekt Toerist’ dient als praktisch draaiboek voor land- en tuinbouwers die de stap naar hoevetoerisme willen zetten.
dfd
04 mrt

Wat zijn de nieuwigheden in je verzamelaanvraag?

Het moment waarop je je verzamelaanvraag voor 2025 moet invullen nadert weer. Hoewel het GLB startte in 2023, zijn er voor 2025 ook weer enkele belangrijke wijzigingen.
Rupelstreek trip
26 feb

Landbouwverbreding, iets voor jou?

Op 19 maart lanceren we een handige gids voor boeren die willen starten met hoevetoerisme. Ervaren ondernemers delen hun succesverhalen. Inschrijven kan tot en met 10 maart.
Marina Luc
23 jan

“De gesprekken in de stal zal ik het meest missen”

Luc en Marina nemen afscheid van landbouweducatie
“Gelukkig kunnen we ons de komende jaren, samen met dochter Jirca, blijven focussen op onze teambuildingactiviteiten.”
Overname KCBO
25 nov

Vele tinten geel, zowel bij overlaters als bij overnemers

Het KCBO organiseert een inspiratie-avond voor (potentiële) stoppers en (toekomstige) bedrijfsopvolgers.
Marco Mertens
Members only
13 nov

“Van kritiek kan je leren"

Wat is de grootste succesfactor om een melkveebedrijf economisch goed te laten draaien? Gert hoeft niet lang na te denken: management.