Campo Solar groeide in tien jaar van een tuinfeest uit tot een festival voor 30.000 bezoekers, met landbouw als hart van de beleving: tussen mais, bloemen en lokale smaken.
Bij ‘de grote vakantie’ denken land- en tuinbouwers meestal aan iets anders dan aan heerlijk niets doen en logeren op verplaatsing. Tenzij ze het zelf organiseren natuurlijk.
Coöperatieve Propigs bestaat samen met haar voorganger Covavee 60 jaar. Tijdens de jaarlijkse ledenvergaderingen werd afscheid genomen van oud-directeur Luc Verspreet die na 43 jaar met pensioen gaat.
De duoburger combineert varkensvlees met peulvruchten en groenten, en biedt hoeveslagers een smakelijke innovatie met marktpotentieel, houdbaarheid en kansen in zowel B2C als B2B.
Bioconsumptie herleeft in Europa en België: de omzet en volumes groeien opnieuw, terwijl de productie stabiliseert. Ontdek waarom die heropleving op termijn ook tot markttekorten kan leiden.